TheGECKOTour.com po prvom kole

0
46
Jano Friesz

thegeckotour.com

Santa Clara Golf Marbella – Marbella Golf Country Club hostí turnaj thegeckotour.com. Po prvom kole Peter Valášek a Ján Friesz  obsadili predbežné T44 / +6, 77 rán, respektíve T6 / 72 rán. Sledujte spolu s nami ich výsledky. TheGeckoTour.com

Hodnotenie dnešného prvého kola.

Dnes podarený začiatok, na dvojke jamke z 30 m do jamky – eagle. Potom 3 pary a druhý eagle na jamke č. 6, keď som po druhej rane na pare 5 bol meter od jamky. Na to som hneď nalepil 2 bogey, takže prvá 9ka -2. V druhej som zahral 7 parov a dve zbytočné bogey. Mal som vcelku štastie s dvoma eaglami, ale už keď som bol -4, očakával som že skončím aspoň 2-3 pod par celkovo ak nie aj lepšie.  S výsledkom som a aj nie som spokojný. Dodal Ján Friesz po úvodnom kole.

Finálne score +6 nie je podľa predstav. Dnešné prvé kolo som začal podľa plánu. Na tretej jamke som sa pokúšal ísť na green ale nepodarilo sa mi to čo znamenalo double bogey. V nasledujúcich piatich jamkách bolo taške dostať sa do tempa. Druhu deviatku som začal s birdie na desiatej jamke, táto jamka ma dostala do tempa. Až na jednu jamku som hral podľa mojich predstav na druhej deviatke. Zhodnotil dnešný výsledok Peter Valášek.

Peter Valášek a tréner David Poulton
Peter Valášek a tréner David Poulton

Peter Valášek thegeckotour.com

Jano Friesz
Jano Friesz