Home Oznamy Puchmelter ovládol Slovak 7 Iron Challenge

Puchmelter ovládol Slovak 7 Iron Challenge

0
62
Článok uvádzame za mediálnej spolupráce s Golfmagazin.sk
Adam Puchmelter Juraj Zvarík Slovak 7 IRON Challenge 2019

Tále si zahrali len sedmičkou železom

Po prvýkrát sa hral turnaj z názvom Slovak 7 IRON Challenge. Organizátorom bol známy profesionál Juraj Zvarík, ktorý si vybral na turnaj domáce ihrisko Gray Bear Tále. Viac ako 30 hráčov tak vyrazilo na prekrásne ihrisko len so sedmičkou železom a putterom. V slnečnom počasí sa podarili zaujímavé výsledky.
Slovak 7 IRON Challenge v Gray Bear Tále

Ten, kto to neskúsi, nevie, aké to je hrať len s jednou palicou. Chce to silnú stratégiu, ako hrať jednotlivú jamku, ako hrať mimo prekážky alebo ako správne čipovať. Predsa len, sedmička železo nie je 56 stupňová wedge na bunker shot.

“Myslím, že niekto tu spomínal, že jeden hráč sa z bunkru dostal až na štvrtýkrát. Potom sa ťažko naháňajú výsledky pod par,” povedal po turnaji organizátor turnaja Juraj Zvarík“Dnes boli rýchle greeny. Kto nie je zvyknutý na takúto rýchlosť, tak je to pre neho výzva, teda Challenge. Ako niektorí hráči hovorili, bolo veľa trojpatov. Samozrejme, odpovedá to nahrávkam s týmto typom palice. Všetci sú však spokojní a to ma teší. Na budúci rok pripravíme ďalší ročník, na ktorý sa už teraz teším,” uzavrel organizátor.

Kompletné výsledky nájdete na tejto stránke.