PGA SK informuje: Penati, Tále, Skalica – najbližšie 3 turnaje PGA SK v júny

0
117

Turnaje PENATI PRO AM CLASSIC, GOLF-REPORT 2016, SLOVAKIA RING GOLF CUP 2016, ktoré sú zaradené v kalendári PGA SK PRO AM GOLF TOUR 2016, začínajú už o necelé dva týždne v Penati Golf Resort. PGA SK je spoluorganizátor týchto turnajov, podieľa sa na vecných a aj peňažných cenách.

Turnaj PENATI PRO AM CLASSIC ( 4. – 5. júna, Penati Golf Resort ) hrajúci sa na ihriskách Heritage a Legend, kde hlavná cena pre profesionálov je CHALLENGE TOUR WILD CARD. Dnešným dňom je kapacita turnaja plne obsadená.

penati logologo pga sk single

Turnaj  GOLF-REPORT 2016 ( 18. júna, Gray Bear – Tále ), organizovaný mesačníkom Golf-Report Magazine. Exkluzívny turnaj pre náročných golfových hráčov zameraný na športovú stránku golfu a kvalitný servis. Na turnaj sa prihlásite na tomto ODKAZEDotácia na tento turnaj pre profesionálov je minimálne 1000€.

logo golfreportlogo-bernhardt

Turnaj SLOVAKIA RING GOLF CUP 2016 ( 26. 6. Grafobal Group Golf Resort Skalica ), organizovaný spoločnosťou ForGolf, s.r.o. je už 5. ročník tohto turnaja konajúci sa na golfovom ihrisku v Skalici. Športovo zameraný turnaj ozdobený zaujímavými cenami pre Am hráčov, peňažnou výhrou pre najlepších profesionálov s minimálnou dotáciou 1200€. Na turnaj sa môžete prihlásiť na tomto ODKAZE

SLOVAKIAring logo--cube-291logo garmin

Partner PGA SK

logo pga sk singleProQuip logo_RC2016