Moneta Czech PGA Tour 2019 – Austerlitz patril Pospíšilovi

0
36

Prvý turnaj sezóny začal v Českej republike neďaleko slovenských hraníc. Austerlitz, pamätné a historické miesto v Slavkove u Brna. Na 18 jamkovom ihrisku začala v tomto roku Moneta Czech PGA Tour 2019 s ôsmimi Slovákmi.

S pomedzi týchto hráčov, si lepšie počínali dvaja Slovenskí hráči, Juraj Zvarík a Peter Valášek. Obaja mali podobné včerajšie vstupy o titul, keď zahrali prvé kolo 69, respektíve Peter 68 rán. Tretí v poradí Slovákov bol Adam Puchmelter, ktorý včerajšie kolo obišiel za 70 rán.

Dnes bolo citeľne teplejšie počasie ako včera, ale na výsledkoch oboch hráčov sa to neprejavilo. Dnes Peter zahral 74 rán a Juraj 73 rán, celkom obaja po 142 rán a skončili na výbornom delenom 9. mieste.

Skvelé výsledky zahrali aj ostatní hráči, no Adam Puchmelter, ktorý zatiaľ študuje Britskú PGA, je tak isto jej členom, predviedol výborné druhé kolo a skončil najlepší s pomedzi držiteľov Slovenského pasu. Samostatné 4. miesto, keď celkové skóre mal po dvoch kolách 138 rán, za výsledky 70, 68 rán / -6. Super!

Víťazom sa stal Michal Pospíšil, český profesionál, keď obe kolá zahral za 66 rán a 132 rán celkom.

Účastníkom a víťazovi gratulujeme!

VÝSLEDKY